Segregacja sanitarna w Polsce staje się faktem! - Konfederacja

Segregacja sanitarna w Polsce staje się faktem!

Zdaniem polityków Konfederacji w Polsce mamy już do czynienia z segregacją sanitarną obywateli. Potwierdza to coraz więcej przypadków zgłaszanych przez ludzi lub pojawiających się w mediach, które dają pewność, że dochodzi do coraz częstszych przypadków dzielenia pracowników czy uczniów ze względu na status zaszczepienia.

Robert Winnicki: W Polsce segregacja sanitarna staje się faktem! W Puławach Sanepid zażądał informacji o szczepieniach – interweniował poseł Jakub Kulesza. W szkole w Osięcinach organizuje się dyskoteki tylko dla zaszczepionych uczniów. To nielegalne. Szczepienia miały być dobrowolne!”

“Konfederacja jest jedyną siłą, która mówi wprost: zachowujmy zdrowy rozsądek, zachowujmy bezpieczeństwo według własnego uznania, nie dajmy się zwariować, nie dajmy się tej kampanii nienawiści, zachowujmy się jak ludzie.” – powiedział Piotr Czak-Żukowski z Klubów Konfederacji.

2 października marsz Konfederacji przeciwko segregacji sanitarnej

Na 2 października zapowiedziany jest marsz w Warszawie pod hasłem “Stop Segregacji Sanitarnej”. Jego głównym organizatorem jest Konfederacja. Organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji.
Bartosz Boheńczak: “Konfederacja ma na koncie sukces, bo z ostatniego posiedzenia Sejmu wycofano projekt 1449. Nie wiemy jednak, czy on nie wróci. Potrzebna jest mobilizacja przeciwko segregacji sanitarnej. Już 2 października w Warszawie Marsz Stop Segregacji Sanitarnej.”

CAŁOŚĆ KONFERENCJI