Zachód otworzył się na przestrzał na „inżynierów” z Afryki. Niech sami teraz sobie z tym radzą! - Konfederacja

Zachód otworzył się na przestrzał na „inżynierów” z Afryki. Niech sami teraz sobie z tym radzą!

Witold Tumanowicz skomentował z sejmowej mównicy decyzję Parlamentu Europejskiego dotyczącą tzw. paktu migracyjnego, 10 kwietnia 2024 r.

– Parlament Europejski przyjął tzw. pakt migracyjny. Zakłada on mechanizm przymusowej relokacji migrantów lub płacenia 20 tys. euro za każdego nieprzyjętego imigranta. To kolejny element szantażu unijnych biurokratów.

Prawda jest taka, że to zachodnie elity otworzyły swoje kraje na przestrzał wobec „inżynierów” z Afryki i niech sobie teraz sami z tym radzą. Polsce nic do tego. Dziś grupa 220 cudzoziemców szturmowała polską granicę ze strony Białorusi. Na szczęście poseł Sterczewski nie pojechał ganiać się z funkcjonariuszami Straży Granicznej. A posłowie Lewicy nie usiłowali nielegalnie przekraczać granicy.

Nie mamy wątpliwości, że ten udawany opór rządu spowodowany jest nadchodzącymi wyborami. Jeden z liderów koalicji rządowej i tak nie wytrzymywał i poparł dziś pakt migracyjny.

O premierze Tusku wiele można powiedzieć, ale nie to, że nie uznaje zwierzchnictwa niemieckiej szefowej Komisji Europejskiej. Którą zresztą wybrano także głosami europosłów PiS.

Polacy i Europejczycy stoją przed historycznymi wyborami: albo wybiorą skompromitowane euroentuzjastyczne elity, które sprowadzają im tutaj afrykańskich imigrantów, zakażą jeździć samochodami i zrujnują gospodarkę w imię walki o klimat, albo za 2 miesiące wybiorą m.in. posła Krystiana Kamińskiego i najbardziej eurorealistyczny europarlament w historii, dzięki czemu uda się powstrzymać to szaleństwo i przywrócić Europie bezpieczeństwo,
czego sobie i całej Europie życzę.

Skomentuj