„Jestem przekonany, że nasza praca da dobre efekty” - Konfederacja

„Jestem przekonany, że nasza praca da dobre efekty”

Marek Tucholski, który kandydował na prezydenta Płocka, podsumowuje krótko wyniki wyborów w Płocku.

Mamy oficjalne wyniki wyborów w Płocku. Wynika z nich, że poparło mnie 2437 osób, co przekłada się na 5,75%. To niewiele mniej, niż otrzymała kandydatka Lewicy. Konkurentom gratuluję wyników, a Andrzejowi Nowakowskiemu zwycięstwa.

Kilka słów podsumowania.

Przede wszystkim bardzo dziękuję każdemu, kto oddał na mnie swój głos. Jestem pewien, że gdybyśmy dysponowali, choć 20% tych zasobów materialnych, jakimi dysponowały pozostałe komitety, wynik byłby znacznie lepszy, choć i tak uważam, że jest dobry i daje nadzieję na przyszłość.

Przez najbliższe 5 lat będziemy patrzeć władzom Płocka na ręce. Nie zapomnimy o obietnicach wyborczych, jakie składali nasi konkurenci i będziemy im je przypominać. Jednocześnie nie zapomnimy o naszych obietnicach. W miarę możliwości będziemy starali się na różne sposoby forsować korzystne dla Płocka rozwiązania.

Jestem przekonany, że nasza praca da dobre efekty i sprawi, że mieszkańcy Płocka w najbliższych wyborach to docenią.

Tymczasem wracamy w wir kampanii wyborczej, ponieważ już za dwa miesiące wybory do Parlamentu Europejskiego.
Raz jeszcze dziękuje moim wyborcom za ich głosy i zaufanie, jakim mnie obdarzyli.