Nie wierzę że Unia nie jest w stanie poradzić sobie z problemem imigracji - Konfederacja

Nie wierzę że Unia nie jest w stanie poradzić sobie z problemem imigracji

Ewa Zajączkowska-Hernik, dwójka na warszawskiej liście Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Polityka migracyjna Unii Europejskiej jest skrajnie nieodpowiedzialna, ale my jako Polacy możemy jeszcze uczyć się na błędach innych państw. W przypadku Hiszpanii, Francji, Szwecji, Włoch, Niemiec czy Grecji jest już za późno. My bądźmy mądrzy przed szkodą.

Ci ludzie w sposób niekontrolowany napływają do Europy. Nie wierzę w to, że Unia Europejska nie jest w stanie poradzić sobie z problemem imigracji. Nie wierzę, że Unia Europejska nie ma do tego narzędzi. Unia Europejska po prostu nie chce tego zrobić i najwyższy czas powiedzieć “stop” polityce, która zagraża naszemu bezpieczeństwu!

9 czerwca w Warszawie i okolicach głosujemy na nr 2 na liście Konfederacji do Europarlamentu, bo #ChcemyŻyćNormalnie!

Startuję do Parlamentu Europejskiego z Warszawy oraz powiatów: otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego-zachodniego, nowodworskiego, legionowskiego oraz wołomińskiego! Można na mnie głosować również za granicą i na statkach

Możesz wesprzeć mnie w kampanii udostępniając miejsce na baner.
Możesz także wesprzeć mnie finansowo:
Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Ewa Zajączkowska-Hernik.