Wzywam TVP Info do sprostowania! I czekam na zaproszenie do prawdziwej debaty - Konfederacja

Wzywam TVP Info do sprostowania! I czekam na zaproszenie do prawdziwej debaty

W piątkowym wieczornym programie Forum w TVP Info, do którego byli zaproszeni przedstawiciele różnych ugrupowań politycznych, ze strony prowadzącego program redaktora Macieja Zakrockiego padły słowa:
– Niestety, dzisiaj też nie przyjął zaproszenia reprezentant Konfederacji. Bardzo żałujemy, bo uważamy, że w debacie publicznej głosy wszystkich powinny być słyszane.

Dobromir Sośnierz w odpowiedzi na to nieprawdziwe stwierdzenie zamieścił swój komentarz w mediach społecznościowych:
Twarze się zmieniają, ale standardy prawdomówności pozostają. TVP Info właśnie podała, że Konfederacja nie przyjęła zaproszenia do dyskusji. Otóż przyjęła — i wydelegowała mnie, co po wielogodzinnym grymaszeniu redakcja po prostu odrzuciła. Według mojej wiedzy proponowano też Grzegorz Brauna, ale i ta propozycja propagandzistom uśmiechniętej Polski się nie spodobała.

Nie wiem, czy to producenci programu tak bardzo bali się moich argumentów czy zrobili to pod wpływem któregoś z pozostałych gości (bywały i takie sytuacje), ale fakt jest taki, że woleli mieć w programie puste krzesło, które żadnych trudnych pytań im nie zada i z którym tę debatę na pewno bohatersko wygrają.

Wzywam więc tvp.info do sprostowania i czekam na zaproszenie do prawdziwej debaty.