Będą obniżki cen paliw? Wraca projekt ustawy Konfederacji „Tanie Paliwo". - Konfederacja

Będą obniżki cen paliw? Wraca projekt ustawy Konfederacji „Tanie Paliwo”.

Do Sejmu wraca projekt ustawy autorstwa Konfederacji, „Tanie Paliwo”. Jego założeniami jest radykalna obniżka opodatkowania cel paliw na stałe. Politycy Konfederacji uważają, że przy obecnych szalejących cenach na stacjach, taki projekt jest bardzo potrzebny. Konfederaci liczą na poparcie posłów innych ugrupowań.

Opiekunem projektu ustawy jest poseł Artur Dziambor. Prezentował go już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz Prezydium Sejmu zdecydowało o głosowaniem nad przyjęciem ustawy do porządku obrad. – „

Konfederacja: Czeka nas wtórne ubóstwo!

„Jeśli nie obniżymy cen paliwa, to będzie nas czekało wtórne ubóstwo. Gospodarka zacznie wyhamowywać. I co byśmy nie zrobili, nie zdołamy tego powstrzymać.” – alarmuje poseł Krystian Kamiński.

Konfederacja liczy na wsparcie innych ugrupowań w głosowaniu nad przyjęciem „Taniego Paliwa” pod obrady Sejmu.

CAŁOŚĆ KONFERENCJI