PiS udaje obrońców suwerenności. Poseł Braun pokazał co o tym sądzi - Konfederacja

PiS udaje obrońców suwerenności. Poseł Braun pokazał co o tym sądzi

Poseł Grzegorz Braun pokazuje w Sejmie co sądzi o hipokryzji rządu PiS, który przez 8 lat sprzedawał naszą suwerenność w Brukseli za pieniądze, których nawet nie dostali, a teraz wychodzą – jakby nigdy nic – i alarmują, że Polska… traci suwerenność 🙂 Kpina z ludzi. Tracimy ją, bo sami do tego doprowadzili!

Dziś eurokraci chcą wykonać kolejny ruch, czyli przegłosować w Parlamencie Europejskim propozycję zmian Traktatów UE, w tym m.in. likwidację prawa weta dla państw członkowskich, żebyśmy stali się nic nie znaczącym landem w Unii Europejskiej. Nigdy się na to nie zgodzimy!

Nie dajcie się nabrać na tych zdrajców-obłudników z PiS, którzy na ustach mają Polskę, a w praktyce ulegali dyktatowi UE i godzili się na wszystko, czego tylko żądali eurokraci! Europejski Zielony Ład, mechanizm pieniądze za tzw. praworządność, Fit for 55, podatki od aut spalinowych i wiele innych… na to wszystko zgodził się PiS!

Tylko Konfederacja od początku konsekwentnie staje w obronie polskiej suwerenności!