Hipokryta Kaczyński! Zielony Ład już jest! Właśnie dzięki PiS! - Konfederacja

Hipokryta Kaczyński! Zielony Ład już jest! Właśnie dzięki PiS!

Stanisław Tyszka, lider dolnośląskiej listy Konfederacji do Parlamentu Europejskiego, na serwisie X.

Jarosław Kaczyński chce, by kandydaci PiS podpisali zobowiązanie, że nie poprą Zielonego Ładu.

Ale Zielony Ład powstał właśnie dzięki PiS. Pięć lat temu 26 europosłów PiS, czyli wszyscy, poparli panią von der Leyen na przewodniczącą Komisji tuż po tym jak zapowiedziała Zielony Ład.

Bartłomiej Pejo

Kandydaci PiS będą podpisywać deklaracje, w których będą sprzeciwiać się polityce klimatycznej UE. Dla premiera Morawieckiego to już drugi podpis, bo pierwszy złożył w imieniu Polski pod tą właśnie polityką w grudniu 2020. To PiS zgodził się na Fit for 55, na nowe unijne podatki, a teraz udaje siłę propolską. Nie dajcie się zwieść!
9 czerwca na kartach do głosowania będzie tylko jedna wiarygodna formacja propolska – #Konfederacja #ChcemyŻyćNormalnie

Witold Tumanowicz

A 11 listopada powie, że wszyscy na Marsz Niepodległości, a kto nie – ten wypad z partii. Tak będzie 😉

Michał Wawer

Jarosław Kaczyński uderza w Mateusza Morawieckiego i całe jego dziedzictwo.