Tak się dba o własne interesy! Niech nasze pseudoelity biorą przykład - Konfederacja

Tak się dba o własne interesy! Niech nasze pseudoelity biorą przykład

Poseł Parlamentu Europejskiego Ewa Zajączkowska-Hernik na serwisie X.

Tak się dba o własne interesy! Niech nasze pseudoelity biorą przykład:

• Słowacja odrzuca unijny system ETS2, nie wprowadzi podwyżek cen ogrzewania, benzyny lub oleju napędowego oraz wzywa Komisję Europejską do ponownego rozważenia dyrektywy.

• Węgry ostrzegły UE, że jeżeli ta zmusi ich do przyjmowanie nielegalnych migrantów, to zaoferują niechcianym przybyszom darmowy przejazd autobusem prosto do Brukseli.

• Austria oświadczyła, że nie przyjmie żadnych migrantów odrzuconych przez Niemcy, a austriacka policja federalna już dostała polecenie, by chronić granice przed takim procederem.

Można? Można! Tylko u nas się nie da. Nasi rządzący klękają przed von der Leyen, godzą się na klimatyczne wariactwa podnoszące nam opłaty, a imigrantów ściągają na potęgę, pozwalając nawet na odrzuty z Niemiec.

Dlatego, drodzy Rodacy, wybierajmy polityków, którzy zawsze będą stać murem za polskim interesem i nie ugną się pod presją zagranicznych ośrodków!