Pytam PSL: Czy rektor Collegium Humanum był członkiem PSL? - Konfederacja

Pytam PSL: Czy rektor Collegium Humanum był członkiem PSL?

Grzegorz Płaczek na serwisie X.

Wstydzilibyście się Państwo! Afera związana z Collegium Humanum – uczelnią, która ponoć nielegalnie handlowała dyplomami MBA na MASOWĄ SKALĘ zatacza coraz szersze kręgi.

• Wiemy, że Rektor uczelni – Pan Paweł Cz. usłyszał zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, a na liście absolwentów uczelni znajdują się: posłowie partii Prawo i Sprawiedliwość i Koalicja Obywatelska, wiceministrowie, generałowie, pułkownicy oraz oficerowie wojska polskiego. MASAKRA! Co za wstyd!

OSOBY, KTÓRE KUPIŁY DYPLOM POWINNY ZNIKNĄĆ Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!

• Niepokojące również jest to, że Rektor Collegium Humanum – czyli jak niektórzy twierdzą: „patologicznej kuźni kadr” do spółek Skarbu Państwa – jest podobno byłym lub obecnym członkiem partii PSL. Partia zapytana, czy może potwierdzić „rewelację”, kluczy i twierdzi, że… nie musi odpowiadać na to pytanie. Oj!

• Otóż… Szanowny Panie premierze Władysławie Kosiniak-Kamyszu – ponieważ robicie Państwo dokładnie to, z czym walczę (czyli próbujecie „zbyć prasę” i rozmydlić prawdę), wykorzystując przysługujące mi prawo wynikające z „Ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora”, jako poseł Konfederacji, wysyłam na Pana ręce interwencję poselską z zapytaniem: CZY REKTOR UCZELNI (KTÓRA OD LAT, MOGŁA HANDLOWAĆ DYPLOMAMI, TYLKO DLATEGO, ABY ABSOLWENCI MOGLI ZASIADAĆ W SPÓLKACH SKARBU PAŃSTWA LUB OBEJMOWAĆ KLUCZOWE DLA PAŃSTWA POLSKIEGO STANOWISKA) BYŁ/JEST CZŁONKIEM PSL CZY NIE?

• Zgodnie z prawem, ma Pan na odpowiedź 14 dni, a ja – jako poseł, mam prawo o to zapytać. Pana ustawowym obowiązkiem jest mi precyzyjnie ODPOWIEDZIEĆ.

PS. Wszystkim absolwentom uczelni, którzy kupili dyplom, życzę miłego dnia.