Politycy Konfederacji komentują decyzję Krzysztofa Bosaka - Konfederacja

Politycy Konfederacji komentują decyzję Krzysztofa Bosaka

Krzysztof Bosak w Radio Zet zapowiedział, że będzie rekomendował Radzie Liderów Konfederacji, aby kandydatem Konfederacji na prezydenta został Sławomir Mentzen. Politycy Konfederacji komentowali tą decyzję na serwisie X.

Ewa Zajączkowska-Hernik:
Sławomir Mentzen będzie kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich!
Dziś poparcia udzielił mu wicemarszałek Krzysztof Bosak. To bardzo ważna decyzja w duchu jedności i przyszłości Konfederacji! Tego potencjału nie wolno nam zmarnować. Wspólnymi siłami możemy poszerzyć nasz elektorat i osiągnąć świetny wynik!

Przemysław Wipler:
Wielki szacunek dla Krzysztofa Bosaka za tę decyzję. To bardzo dobrze wróży na przyszłość projektowi Konfederacji.

Krzysztof Rzońca:
Kandydatem Konfederacji w nadchodzących wyborach prezydenckich będzie Sławomir Mentzen, którego poparł dziś Krzysztof Bosak! To świetna decyzja, w duchu odpowiedzialności za rozwój Konfederacji! Rośniemy w siłę!

Konrad Berkowicz:
Gratuluję kol. Sławomirowi Mentzenowi nominacji. Wierzę, że jego marka osobista i sposób uprawiania polityki mocno poszerzy elektorat Konfederacji i wzmocni ruch wolnościowy.

Marcin Sypniewski:
Kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich będzie Sławomir Mentzen! Dzisiaj rano swoje poparcie dla tej kandydatury zadeklarował Krzysztof Bosak.