Wipler tworzy DOBRY RZĄD! - Konfederacja

Wipler tworzy DOBRY RZĄD!

Już kilka miesięcy temu została powołana do życia Fundacja Dobry Rząd. To nie jest produkt polityczny, tylko ekspercki. Bo właśnie ekspertów, fachowców, specjalistów z różnych dziedzin dzisiaj bardzo potrzeba, aby móc myśleć w przyszłości o naprawie polskiego państwa. I właśnie w tym celu Przemysław Wipler stworzył Fundację Dobry Rząd, której inauguracja działalności będzie miała miejsce w najbliższy wtorek w Warszawie.

Przemysław Wipler w mediach społecznościowych o inauguracji działalności Fundacji Dobry Rząd:
Kilka miesięcy temu powołaliśmy Fundację Dobry Rząd, by zgromadzić ludzi, którzy uważają, że do polityki idzie się po to, by dokonać systemowej, przemyślanej zmiany, która osiągnie zakładane cele. Aby to się dokonało, trzeba słuchać ludzi, którzy wiedzą jak to zrobić.

Z dumą zapraszam na oficjalną inaugurację jej działalności w najbliższy wtorek 12 września w Warszawie, od 10:00 do 18:00, podczas całodniowej konferencji Dobry rząd. Co i jak zmienić w Polsce po wyborach. Będę otwierał konferencję jako prezes zarządu Fundacji, będę miał też wystąpienia (nie tylko o podatkach) przewodniczący Rady Programowej fundacji dr Sławomir Mentzen, będzie kilkudziesięciu innych wspaniałych prelegentów.

Podczas konferencji zaprezentuję po raz pierwszy w naszej historii pełną aktualną mapę kompetencji polskiego rządu z podziałem na wszystkie ministerstwa i działy administracji publicznej.

Zachęcam do rejestracji udziału, zapraszania innych, do zobaczenia!

Komentarze (3)