To chore! Grzesiowski ma kierować implementacją Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych - Konfederacja

Grzegorz Płaczek na serwisie X.

Polko i Polaku, patologiczna historia wygląda tak:

• Głównym Inspektorem Sanitarnym w Polsce został kilka tygodni temu Pan dr Grzesiowski. To ten sam doktor Grzesiowski, który jeszcze niedawno chciał wprowadzać dla wszystkich PASZPORTY COVIDOWE i szczepić OBOWIĄZKOWO wszystkich nauczycieli i żołnierzy w Polsce. To ten sam pediatra (nazywany często przez media „wirusologiem”), który jeszcze niedawno był orędownikiem zamykania cmentarzy i otrzymywał finansowe apanaże za swoją „aktywność zawodową” od największych firm farmaceutycznych (np. od GSK czy firmy Pfizer)!

Ministerstwu Zdrowia nie przeszkadzały jednak te fakty w powołaniu Pana doktora na Głównego Inspektora Sanitarnego.

• I teraz ważne… Te same firmy farmaceutyczne, które „sponsorowały” Głównego Inspektora Sanitarnego, sponsorują od lat jednocześnie Światową Organizację Zdrowia WHO, która obecnie stara się przepchnąć kolanem zmiany w „Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych”. Zmiany te są groźne i odbierają suwerenność polskiemu Ministerstwu Zdrowia.

Na zmianach zarobią giganci z „big pharmy”. Jak? Pomysłów jest niezliczenie dużo, a ostatecznie chodzi o miliardy Euro. Celem zmian jest przejęcie kontroli „w określonych sytuacjach nawet potencjalnego zagrożenia” przez prywatną organizację WHO nad polityką zdrowotną Polski. O wszystkim będzie decydował niemal jednoosobowo szef WHO Pan Tedros Ghebreyesus- skompromitowany polityk, będący jeszcze niedawno częścią reżimowego rządu w Etiopii. Brzmi niewiarygodnie, ale jak widać, miliardy Euro płynące od firm farmaceutycznych „czynią cuda” i… spustoszenie.

• Jednak jest nadzieja. Aby uratować suwerenność w zakresie polityki zdrowotnej w Polsce i nie poddać się lobby farmaceutycznemu, ważne, aby osoba odpowiedzialna za wdrażanie „Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych” w Polsce była niezależna i niepowiązana z „big farmą”. Taka osoba może pomóc zatrzymać nadchodzące zmiany. Proste. To klucz!

• Jako poseł Konfederacji spytałem więc Ministerstwo Zdrowia (w trybie interwencji poselskiej – sygnatura pisma: DWO.050.5.2024.GZK), KTO w Polsce będzie kierował implementacją „Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych”? I właśnie otrzymałem odpowiedź. Osobą tą będzie… Pan dr Grzesiowski!

I kółko nam się zamknęło. PRZECIEŻ TO JEST CHORE!!! PS. Witajcie POLACY w „uśmiechniętej Polsce” – świecie brudnych powiązań, politycznej patologii i lobby „big pharmy”. Czas się obudzić. TERAZ.