Niemcy wpychają do Polski tysiące imigrantów! - Konfederacja

Niemcy wpychają do Polski tysiące imigrantów!

Konferencja prasowa Konfederacji z udziałem Marty Czech i Michała Urbaniaka, 18 czerwca 2024 r, 17 czerwca 2024 r.

Michał Urbaniak:
– Ważny temat. Temat, który rozgrzał już trochę opinię publiczną, zwłaszcza w internecie, a nie słychać o tym w mediach głównego nurtu.. I bardzo szkoda!

Otóż niemiecka policja podrzuca do Polski imigrantów. Najprawdopodobniej taki proceder ma miejsce już od wielu miesięcy. W ostatnich dniach mieliśmy nagranie, które zostało udostępnione przez lokalne media z Osinowa Dolnego w województwie zachodniopomorskim, gdzie na parkingu po polskiej stronie niemiecki radiowóz miał wysadzić imigrantów i po prostu odjechać. To jest absurdalna sytuacja, ponieważ jest coś takiego jak readmisja. Nawet w formie uproszczonej tutaj nie było spełnionych żadnych – jak widać – wymogów formalnych. Chyba, że o czymś nie wiemy, albo polskie państwo nie chce o tym powiedzieć, choćby Donald Tusk.

Czy Niemcy poinformowali polską policję, czy poinformowali Straż Graniczną o tym, że będą wwozić sobie radiowozem imigrantów do Polski? Czy wiemy, czy te osoby wjechały wcześniej do Niemiec od strony polskiej, czy może od jakiejś innej strony? Czy wiemy, czy polska strona w ogóle zgadzała się na to? Czy wiemy, czy te osoby odmówiły, czy nie chciały prawa do azylu, nie chciały wnioskować o prawo do azylu? To jest szereg pytań, na które trzeba sobie dzisiaj odpowiedzieć.

A co jest najciekawsze? Niemieckie służby podają, że od początku 2024 roku niemieckie służby podają, że wydaliły z Niemiec 3,5 tysiąca osób. Natomiast, według też informacji medialnych, wojewoda lubuski mówił o 7,5 tysiącach osób, które miały być wydalone z Niemiec do Polski. Wobec czego widzimy, że to jest sytuacja absurdalna.

Niemcy, rękami innych krajów czy obywateli innych krajów chcą rozwiązywać problem migracyjny, który same stworzyły dla całej Europy! Polityka Herzlich Willkommen, która była prowadzona przez Angelę Merkel i przez jej rząd, nie sprawdziła się. Wiemy o tym doskonale. Polityka multi-kulti jako taka w ogóle nie działa! Wielkie grupy imigrantów, które wjeżdżają do Polski, do Europy jako takiej, będą w przyszłości, a już w wielu miejscach są – jak choćby we Francji, Niemczech, czy w Szwecji – są zagrożeniem dla bezpieczeństwa i stabilności państw europejskich. Dla ich struktury, dla ich kultury, dla kobiet bardzo często. Ponieważ wielu imigrantów, niestety, nie traktuje kobiet w sposób, na który zasługują.

Zatem Konfederacja jasno mówi, że należy zatrzymać masową imigrację, bo każda masowa imigracja jest de facto niekontrolowalna! Czy jest legalna, czy jest nielegalna.

A co jest jeszcze ciekawe, powstała dyrektywa w Unii Europejskiej, Parlament Europejski miesiąc temu przyjął dyrektywę, w której imigranci, którzy przyjechali, mają mieć w całej Europie mniej więcej podobne warunki. Te podobne warunki co mają powodować w takim razie? Że Polacy będą musieli płacić tyle samo na imigrantów, co Niemcy w Niemczech płacą? To jest absurdalne. Na to nie ma po prostu naszej zgody.

Konfederacja będzie jasno i konsekwentnie walczyć o bezpieczeństwo Polski, Polaków i polskiej granicy.