750 tys. zł od PiS na propagowanie sadomasochizmu - Konfederacja

750 tys. zł od PiS na propagowanie sadomasochizmu

Michał Wawer: Rząd PiS daje 750 tys. zł na propagowanie sadomasochizmu i trans kobiecości. Narodowe Centrum Nauki opublikowało listę dofinansowanych projektów naukowych (…). Wśród tych, które dostały finansowanie znajduje się “Trans kobiecość i sadomasochizm/BDSM Związki i napięcia na polu produkcji płci”. 747 074 zł z budżetu państwa.

Nie chcę nawet wiedzieć co to jest pole produkcji płci. Chcę za to wiedzieć jakim prawem rząd PiS-u przyznaje pieniądze podatników, pieniądze pochodzące z naszych podatków, drukowane na nasz koszt, przyznaje je ludziom, którzy będą teraz na nasz koszt propagować lewackie ideologie.

@michalwawer Rząd PiS daje 750000 zł na propagowanie sadomasochizmu i trans kobiecości. Wczoraj Narodowe Centrum Nauki opublikowało listę dofinansowywanych projektów naukowych, przynajmniej liczyliśmy na to, że będą to projekty naukowe i wśród tych, które dostały finansowanie, znajdujemy projekt trans kobiecość i sadomasochizm/BDSM. #ncn #trans #czarnek #polska #doginansowanie #skandal #konfederacja #konfederacjawin ♬ dźwięk oryginalny – Michał Wawer

To co powinniśmy w tej chwili zrobić to po pierwsze: zwolnić z pracy ministra, który jest za to odpowiedzialny, a tym ministrem jest Przemysław Czarnek, który próbuje w mediach kreować się na obrońcę tradycji i konserwatyzmu. Po drugie zwolnić z pracy dyrektora Narodowego Centrum Nauki. Po trzecie dokonać gruntownego przeglądu wszystkich wydatków publicznych i wyeliminować właśnie takie bzdury za które jest płacone z naszych pieniędzy.