We Francji w 2028 r. ponad 5 mln domów może być objęte zakazem wynajmu! - Konfederacja

We Francji w 2028 r. ponad 5 mln domów może być objęte zakazem wynajmu!

Grzegorz Płaczek na serwisie X.

Do 2028 r. ponad 5 mln francuskich domów z najniższymi ocenami efektywności energetycznej nie będzie już kwalifikować się do wynajmu. Innymi słowy – będziesz posiadać dom we Francji, jednak NIE będziesz mógł go nikomu wynająć, ponieważ będzie… „klimatycznie nieodpowiedni”. Tak zdecydował Paryż i… uśmiechnięci eco-fanatycy z Brukseli. Chore do szpiku kości!

• Polaków czekają takie same „rozwiązania” – potwierdziło to już oficjalnie polskie Ministerstwo Klimatu i Środowiska. A jeśli Polacy się nie podporządkują – będą płacić kary (zwane oficjalnie „administracyjnymi środkami przymusu”).

• Jako poseł, walczę z „klimatyczną religią” głoszoną przez unijnych eco-fanatyków. Jeśli patologiczne założenia unijnego „Zielonego Ładu” nie zostaną ODRZUCONE przez polski rząd, czeka nas równia pochyła.
Przecież na dzień dzisiejszy w Polsce aż 1,7 mln domów NIE ma żadnej izolacji cieplnej! Czy naprawdę Bruksela myśli, że Polacy rzucą wszystko i zaczną… remontować swoje domy, bo tak chcą „odklejeni eurokraci”?

„Zielony Ład” wprowadza rozwiązania totalitarne, którym mówię głośne: NIE! Mój dom – moja własność. Nie będzie NIKT mówił Polakom (nawet cesarz brukselski!), czy mogą komukolwiek wynajmować swoją nieruchomość (i pod jakimi „klimatycznymi warunkami”) – szczególnie podnosząc argument, że WSZYSCY RAZEM ratujemy planetę, bowiem w tym samym czasie… inne państwa, takie jak np. Chiny, budują nowe elektrownie węglowe i zwiększają wydobycie węgla – mając w nosie czerwony „Zielony Ład”.

PS. Popieram politykę ochrony planety dla przyszłych pokoleń, ale z głową i NIE w oparciu o kłamstwa oraz manipulacje.