To był fantastyczny dzień w trasie ze Sławomirem Mentzenem! - Konfederacja

To był fantastyczny dzień w trasie ze Sławomirem Mentzenem!

W czwartek Sławomir Mentzen i Ewa Zajączkowska-Hernik, która startuje drugiego miejsca na warszawskiej liście Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego, odwiedzili Pruszków, Otwock i Piaseczno. To były bardzo udane spotkania z mieszkańcami okręgu z którego startuje Ewa Zajączkowska-Hernik.

Ewa Zajączkowska-Hernik: To był fantastyczny dzień w trasie ze Sławomirem Mentzenem! Byliśmy w Pruszkowie, Piasecznie i Otwocku. Dziękuję Wam za dzisiejsze spotkania, świetną frekwencję i tak wiele słów poparcia, które otrzymałam! Przede mną jeszcze blisko miesiąc walki w kampanii do europarlamentu. Dajecie mi mnóstwo energii do działania, a ja dam z siebie wszystko!

Wsparcia w spotkaniach udzielili Ewie Zajączkowskiej-Hernik również inni posłowie Konfederacji, Konrad Berkowicz, Grzegorz Błaczek, Bronisław Foltyn i Bartłomiej Pejo, który na X napisał: W Warszawie i okolicznych powiatach 9 czerwca głosujemy na najlepszą z najlepszych kandydatów Ewa Zajączkowska-Hernik nr 2 na liście Konfederacji. Odważna, zdeterminowana, Ona pogoni Zielony Ład, dopuści samochody spalinowe i nie wpuści obcych kulturowo imigrantów do Polski! Nie macie więc wyboru. Tylko głos na Ewę.