Te szczepionki mogą zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu! SPRAWDŹ - Konfederacja

Te szczepionki mogą zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu! SPRAWDŹ

UWAGA! PRZEKAŻ DALEJ! Według raportu Najwyższej Izby Kontroli przez zaniechania rządzących i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego kilkaset tysięcy dawek szczepionek przeciwko COVID-19, które powinny zostać wycofane z użycia jako zagrażających zdrowiu lub życiu, zostało podanych pacjentom. Być może Tobie lub Twoim bliskim. Wadliwe serie szczepionek:
• Moderna Spikevax: seria nr 000190A
• Johnson&Johnson Jenssen: seria nr XD955

Sprawdź, czy dostałeś dawki serii szczepionek, które mogą zagrażać Twojemu zdrowiu i życiu. Jak to zrobić?
Sprawdź dokumenty, które otrzymałeś w punkcie szczepień. Jeżeli nie możesz ich odnaleźć lub ich nie otrzymałeś, zaloguj się profilem zaufanym do swojej historii szczepień na Internetowym Koncie Pacjenta: https://pacjent.gov.pl/ikp/profilaktyka/szczepienia/historia-szczepien
Tam znajdziesz informację o serii dawek szczepionek, które Tobie podano.

Mamy do czynienia z gigantyczną aferą rządu, który w pełni świadomie naraził zdrowie i życie wielu Polaków. Nie pozwólmy zamieść tej sprawy pod dywan. Podajcie dalej tę informację swojej rodzinie i znajomym!