„PiS chce zamieść pod dywan aferę wizową” - Konfederacja

„PiS chce zamieść pod dywan aferę wizową”

Stanisław Tyszka:
Widać wyraźnie, że PiS chciał zamieść pod dywan aferę wizową. Do Polaków coraz bardziej dociera, jak cyniczni i zdemoralizowani są ci ludzie. Kiedyś szli pod sztandarem walki z korupcją i patologią, a zrobili z Polski eldorado dla korupcji i patologii, co jest znakiem firmowym ich rządów.

W referendum zamieścili pytanie o zakaz wpuszczania nielegalnych imigrantów, a sami stworzyli przestępczy, korupcyjny system masowego wpuszczania do Polski, do Europy i dalej, do Meksyku i USA imigrantów za łapówki, co grozi naszemu bezpieczeństwu i jest druzgocące dla reputacji Polski.

Przy tym cały czas kłamią, a na powierzchni utrzymują się tylko dzięki bezczelniej propagandzie TVP oraz milionom złotych, które na ich kampanię wydają spółki Skarbu Państwa i państwowe instytucje. Albo kontynuacja, albo Konfederacja. Wybór należy do Ciebie.