Pani Gasiuk-Pihowicz obraziła mnie jako 45-letniego białego heteroseksualnego mężczyznę - Konfederacja

Poseł Stanisław Tyszka na serwisie X odpowiedział poseł Kamili Gasiuk-Pihowicz na niezbyt mądrą, ale utrzymaną w lewicowym bełkocie, zaczepkę.

Poseł Kamila Gasiuk-Pihowicz, nie znajdując chyba już innych argumentów, które mogłyby pogrążyć posła Konfederacji, napisała na Twitterze: Dziś w Kawie na Ławę poseł Tyszka obraził mnie jako kobietę.

Kandydujący do Parlamentu Europejskiego Stanisław Tyszka podał dalej tłita poseł Gasiuk-Pihowicz z Kolaicji Obywatelskiej opatrując go stosownym do sytuacji komentarzem: Dziś w Kawie na Ławę pani Gasiuk-Pihowicz obraziła mnie jako 45-letniego białego heteroseksualnego mężczyznę kandydującego z okręgu dolnośląsko-opolskiego do europarlamentu. Ale wybaczam.