„Nikt nad tym nie panuje! Wasza polityka to kompromitacja!”  - Konfederacja

„Nikt nad tym nie panuje! Wasza polityka to kompromitacja!”

Krzysztof Bosak w debacie Polsat News wyjaśnia aferę imigracyjną rządu “wiza za łapówkę”, konkretnymi danymi miażdży hipokryzję PiS, który na potęgę sprowadza imigrantów i na koniec zwraca się prosto do polityka PiS: “Nikt nad tym nie panuje! Wasza polityka to kompromitacja!”

Rząd PO-PSL chciał zalać nas falą imigrantów, a partia Kaczyńskiego weszła w ich buty i zaczęła to realizować! Domagamy się komisji śledczej w tej sprawie i rozliczenia winnych tego korupcyjnego procederu narażającego Polaków na niebezpieczeństwo!

Stanowcze stanowisko Krzysztofa Bosaka, w kwestii nielegalnej imigracji i potrzeby powstrzymania napływu nielegalnych imigrantów do Europy, nie spodobało się tym, którzy uważają, że granice Polski i Unii Europejskiej powinny być szeroko otwarte dla imigrantów z krajów Afryki i Azji.
“Wypowiedź za którą atakuje mnie lewica i będą atakować ludzie o lewicowej mentalności z innych środowisk. Sprawa jest prosta: jeśli chcemy aby Europa przetrwała to musimy odrzucić szantaż moralny i pacyfizm. Zacząć używać siły do ochrony granic. Robić w całej UE to co w Polsce” – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak, komentując te lewicowe ataki.

Konfederacja już kilka miesięcy temu zaprezentowała 12. punktowy Pakiet odpowiedzialnej polityki migracyjnej. Pakiet, który jest odpowiedzią na obecnie prowadzoną nieodpowiedzialną politykę rządu.