NIE ZAPOMNIMY WAM! - podpisz petycję - Konfederacja

NIE ZAPOMNIMY WAM! – podpisz petycję

PODPISZ PETYCJĘ

Treść petycji
  • Jarosław Kaczyński – Prezes partii “Prawo i Sprawiedliwość”
  • Donald Tusk – Przewodniczący partii “Platforma Obywatelska”
  • Władysław Kosiniak-Kamysz – Prezes partii “Polskie Stronnictwo Ludowe”
  • Szymon Hołownia – Przewodniczący partii “Polska 2050”
  • Włodzimierz Czarzasty – Współprzewodniczący partii “Nowa Lewica”

Szanowny Panie

Pana ugrupowanie polityczne w latach 2020-21 wzięło czynny udział w przygotowaniu i przegłosowaniu polityki państwa polskiego wobec epidemii COVID-19. Raporty opublikowane we wrześniu 2023 r. przez Najwyższą Izbę Kontroli – która dokonała sprawdzenia realizacji tej polityki – pozwalają mi jednoznacznie uznać, iż popełnił Pan niewybaczalne błędy. Błędy, których ja nigdy Panu nie zapomnę.

Czy nie wstyd Panu dzisiaj za poparcie udzielone przez Pana, wraz z całą partią, dla programu szczepień na COVID-19, w którym to programie użyto nie w pełni sprawdzonych i przebadanych szczepionek? 

Co Pan powie dzisiaj wszystkim tym Polakom, którzy dali się zwieść Waszej propagandzie rzekomo wielkiego dobra i wysokiej skuteczności tych preparatów, w tworzeniu której braliście kluczowy udział?

I przede wszystkim, co może Pan powiedzieć tym Polakom, którzy przyjęli wadliwe szczepionki? NIK bije wszak na alarm, że aż 117 600 dawek szczepionek firm Moderna i Johnson & Johnson, które wydano pacjentom, okazało się preparatami wadliwymi, zagrażającymi zdrowiu i życiu ludzi!

PODPISZ PETYCJĘ

Szczególnie niepokoi mnie fakt, że dziś już nawet nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ile osób spośród ponad 200 tysięcy zmarłych wskutek tej obłędnej polityki, przyjęło te preparaty, licząc na to, że przyniosą im zdrowie. Czy kiedykolwiek znajdzie Pan w sobie odwagę, by przyznać, że tzw. zgonów nadliczbowych mogłoby nie być, gdyby nie Pana obłędna zgoda i poparcie dla sanitaryzmu, zamykania firm na kłódkę, a ludzi w domach, jak również paraliżowania całej służby zdrowia i forsowania niesprawdzonych szczepionek?

Słowo „przepraszam” to byłoby i tak zdecydowanie za mało. Głosując wspólnie z innymi liderami politycznymi i ich partiami za programem masowych szczepień, a nawet publicznie rozważając, czy też nawet domagając się „zachęcenia” (lub przymuszenia) do szczepień ludzi, którzy z różnych przyczyn nie chcieli w tym brać udziału, ostatecznie skompromitował się Pan w moich oczach.

PODPISZ PETYCJĘ

Tacy politycy, którzy wystawiają na bezpośrednie niebezpieczeństwo zdrowie i życie obywateli swojego kraju poprzez nieprzemyślane lub wręcz z premedytacją podejmowane złe decyzje polityczne, powinni na zawsze odejść z polityki.

Dlatego, mając świadomość swojego głosu i podmiotowości obywatela, oczekuję od Pana rezygnacji z pełnionych funkcji publicznych i wycofania się ze startu w tegorocznych wyborach.

Z poważaniem,
 Twoje imię i nazwisko podane w formularzu 

PODPISZ PETYCJĘ

Komentarze (1)