Kolejna debata i kolejny popis merytoryczności Bosaka! - Konfederacja

Kolejna debata i kolejny popis merytoryczności Bosaka!

Końcówka kampanii i to już ostatnia debata wyborcza w Polsat News. Jak wypadł na niej Krzysztof Bosak? Zobaczcie sami na tych kilku fragmentach z jego wypowiedziami jakie zamieściliśmy w mediach społecznościowych.

O imigracji.
– Konfederacja jest jedyną partią polityczną, która sformułowała kompleksowy program odpowiedzialnej polityki migracyjnej. Polska nie może powtórzyć błędów Zachodu, a Polacy muszą być bezpieczni!

O projekcie paktu migracyjnego i konieczności obrony Europy przed nielegalną imigracją.
– Projekt paktu migracyjnego jest szkodliwy. To nie jest walka z kryzysem migracyjnym. To jest próba jego instytucjonalizacji. Stworzenia centralnych regulacji dla całego kontynentu, które mają po prostu zmienić nielegalny napływ imigracji – stymulowany przez przemytników w imigrację legalną!

O polityce Unii Europejskiej i tworzeniu nowych, groźnych dla Polski regulacji.
– W tej chwili jest próba tworzenia nowych regulacji. My te regulacje musimy odrzucić. Musimy konsekwentnie ich nie stosować. Żadnego płacenia haraczu za to, że prowadzimy samodzielną politykę migracyjną!

O przywilejach dla obywateli z paszportem ukraińskim.
– PiS przy poparciu Platformy, Lewicy, PSLu przegłosował w Polsce przepisy, iż jedno państwo ma otrzymywać dwa narody! Dostęp do wszystkich polityk publicznych. Dostęp do wszystkich przywilejów socjalnych! Łącznie z fundowaniem nieruchomości w postaci dopłat do kredytów 2% dla każdego z paszportem ukraińskim!

O orędziach [w kontekście orędzi marszałka Senatu w TVP]
– Nie wydarzyło się w państwie nic tak istotnego, żeby wygłaszały najważniejsze osoby w państwie orędzia. Żadne z nich nie wnosiło niczego istotnego do naszej wiedzy.

Wszystkie wypowiedzi Krzysztofa Bosaka, w jednym materiale filmowym, na tematy poruszane w debacie Polsat News [podaj dalej swoim bliskim i znajomym]