Kampania trwa. Każda para rąk do pomocy się przyda - Konfederacja

Kampania trwa. Każda para rąk do pomocy się przyda

Hanna Boczek – kandyduje do Parlamentu Europejskiego z 7. miejsca na liście śląskiej Konfederacji.

Ostatnie dni, tygodnie to czas intensywnej pracy w terenie – chcemy dotrzeć z kampanią Konfederacji do każdego zakamarka województwa śląskiego

Wspólnie z innymi działaczami poświęcamy parę dni w tygodniu, żeby wolne popołudnia spędzić na banerowaniu czy plakatowaniu. Nie ukrywam, że każda dodatkowa para rąk do pracy czy dodatkowe miejsce na baner ułatwiłaby nam to wszystko. A pamiętajcie – my nie robimy tego dla siebie, tylko dla Polski, dla kolejnych pokoleń, dla was wszystkich!

Jeśli chcecie nam pomóc – dajcie znać, czy to wypełniając formularz, wysyłając wiadomość prywatną czy maila.

Jeśli ktoś z Was chce pomóc, ale nie ma czasu czy miejsca na baner, to jest opcja wsparcia finansowego, do czego również zachęcam:

Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Hanna Boczek
Nazwa i adres odbiorcy: Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość, Aleje Ujazdowskie 37/7, 00-540 Warszawa

Niedopuszczalne jest wykonywanie przelewu: – z rachunku firmowego (w tym indywidualnej działalności gospodarczej) lub zagranicznego, – poprzez internetowych pośredników płatności (w tym Revoluta), – przez osoby, które nie posiadają obywatelstwa polskiego lub nie mieszkają na stałe w Polsce.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym!