Burza na spotkaniu w Białymstoku! - Konfederacja

Burza na spotkaniu w Białymstoku!

W Białymstoku na spotkaniu, w którym wzięli udział dwaj liderzy Konfederacji, Krzysztof Bosak i Sławomir Mentzen, najpierw zerwał się bardzo silny wiatr, a potem spadł deszcz.

Takiego spotkania ze swoimi sympatykami to jeszcze Konfederacja nie przeżyła. Ani w tej kampanii wyborczej, ani w żadnej poprzedniej. Ale pomimo wichury, deszczu przemówili obaj liderzy Konfederacji. I pomimo wichury i deszczu wiele osób wysłuchało do końca ich przemówień.

Sławomir Menzten przemawiał już nie tylko przy wietrze, ale również w deszczu. Swoje przygotowanie przemówienie w pewnym momencie skrócił o kilka punktów, ale zdążył na koniec płomiennie wezwać do głosowania 9 czerwca na Konfederację.

Pomimo takiej burzliwej pogody znalazł się jednak również czas na wspólne zdjęcie z najbardziej wytrwałymi sympatykami.

Po zakończonym przemówieniu przemówieniu Sławomira Mentzena trzeba było jednak przerwać spotkanie i transmisję.