Pytań w referendum musi być więcej!  - Konfederacja

Pytań w referendum musi być więcej!

Krzysztof Tuduj: Konfederacja jest za realnym, konkretnym i prawdziwym referendum w sprawie imigracji. PiS próbuje podciągnąć tą sprawę pod wybory. Próbuje sobie nagrać tym kilka punktów procentowych, będąc jednocześnie hipokrytą w tej materii, ponieważ co innego obiecywał, a co innego zrobił.

Konkretne referendum imigracyjne! Czy ma być socjal dla imigrantów? Czy mają być prawa emerytalne dla imigrantów? Czy mają być ułatwienia dla imigrantów z krajów muzułmańskich?

I jeżeli Naród ma się wypowiedzieć to niech się wypowie konkretnie. Czy sobie życzymy drogi jaką poszła Europa Zachodnia? Łącznie ze skutkami tej drogi, co obserwowaliśmy niedawno we Francji. Czy też chcemy mieć tutaj bezpieczne, spokojne polskie, dobre życie.

To są poważne sprawy i nie zgadzamy się na to żeby tym rozgrywać politycznie, robić sobie punkciki procentowe. Niech się Polacy wypowiedzą.