Polską naprawdę albo rządzą nieudacznicy, albo agenci! - Konfederacja

Polską naprawdę albo rządzą nieudacznicy, albo agenci!

Grzegorz Płaczek na serwisie X.

Niesamowite, że „polski rząd” na to pozwala!

• Strategiczna dla Polski spółka PKP Cargo, która jest drugim największym w Europie operatorem logistycznym, znalazła się na skraju postępowania likwidacyjnego. W efekcie spółka utraciła możliwość startu w przetargach.

• W tym samym czasie… UKRAIŃSKI PRZEWOŹNIK TOWAROWY – „Ukrainian Railways Cargo Poland” otrzymał licencję na wejście na europejski rynek kolejowych przewozów towarowych.

• Innymi słowy, podczas, gdy polski przewoźnik „nie wie”, jak prowadzić biznes w Polsce, inny UKRAIŃSKI PRZEWOŹNIK wjeżdża na polskie tory. Ukraińskiej spółce z pewnością będzie się już opłacać.

• Przecież to nie ma żadnego sensu!

Kolejna branża powoli idzie w obce ręce. Polską naprawdę albo rządzą nieudacznicy, albo agenci. Innej odpowiedzi nie znajduję. Jako poseł Konfederacji chętnie bym poznał prawdę, Panie premierze?