Nie mamy żadnego powodu, żeby bronić waszej władzy w TVP - Konfederacja

Nie mamy żadnego powodu, żeby bronić waszej władzy w TVP

Sławomir Mentzen: Politycy i dziennikarze PiS zachodzą w głowę, czemu nie bronimy razem z nimi TVP przed nielegalnym przejęciem przez rząd Tuska?

Pytacie: gdzie jest Konfederacja?

To samo pytanie zadawało sobie mnóstwo osób oglądając TVP przez ostatnie lata. Nie zapraszaliście nas do programów publicystycznych, nie relacjonowaliście naszych wypowiedzi w programach informacyjnych. Udawaliście, że nas nie ma, a jeżeli o nas wspominaliście, to tylko w negatywnym kontekście.

Dawaliście czas antenowy wszystkim, poza Konfederacją. Promowaliście Lewicę, tylko po to, żeby straszyć nimi swoich widzów i przedstawiać się jako jedyna dla nich alternatywa.

Nie zapraszaliście Konfederacji, bo nie zależało wam na ideach, na wolnej, suwerennej Polsce, na obronie przed lewacką propagandą, a na partii. Próbowaliście realizować interes PiS, a że robiliście to topornie, to zraziliście do siebie wszystkich. I bronić was teraz muszą posłowie PiS, bo nikt inny takiej TVP nie potrzebuje.

Nie mam syndromu sztokholmskiego, żeby żałować tej hejterskiej ekipy utrzymywanej przez lata z moich podatków.

Nie mamy żadnego powodu, żeby bronić waszej władzy w TVP. Rząd zachował się oczywiście nielegalnie. Ale w Polsce to nic nowego. Ani wy ani oni nie macie poszanowania dla prawa. Nie widzę powodu, żeby wychodzić na ulicę bronić jednego gangstera przed drugim, tylko dlatego, że ten jeden akurat dostał po głowie.

Komentarze (4)