Milion złotych nagrody za Mateusza Morawieckiego! - Konfederacja

Milion złotych nagrody za Mateusza Morawieckiego!

Milion złotych nagrody dla tego kto dostarczy kopię niepublikowanych dotąd nagrań z restauracji “Sowa i Przyjaciele”. Nagrań z rozmów z udziałem obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. Oferta ważna tylko do momentu, kiedy Mateusz Morawiecki jest premierem. Taką ofertę złożył dzisiaj w mediach społecznościowych współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen.

– Wszyscy pamiętamy nagrania Mateusza Morawieckiego z restauracji “Sowa i przyjaciele”, gdzie mówił o tym, że powinniśmy pracować za miskę ryżu. Natomiast nie wszyscy wiedzą, że nagrań z udziałem Mateusza Morawieckiego było znacznie więcej.
Na jednym z nich, według zeznań nagrywających go kelnerów, rozmawiał o przekrętach finansowych oraz kupowaniu nieruchomości na słupy. Niestety, te nagrania zginęły, nie wiadomo kto nimi dysponuje.

– Nie wydaje Wam się dziwne i niepokojące to, że ktoś dysponuje nagraniami mogącymi skompromitować premiera rządu polskiego? Być może szantażuje go tymi nagraniami i nikogo to nie interesuje?
Czemu dziennikarze tak rzadko poruszają ten temat? Czemu polskie służby nie zrobią wszystkiego, żeby dostać te nagrania, tak żeby premier rządu polskiego przestał być szantażowany.

– Przede mną leży 1 MILION ZŁOTYCH. Ten milion złotych to jest nagroda dla każdego, kto dostarczy mi kopię nagrania, na którym Mateusz Morawiecki mówi o kupowaniu nieruchomości na słupy. Jeżeli dysponujesz tym nagraniem, niezależnie od tego w jaki sposób wszedłeś w jego posiadanie, skontaktuj się ze mną. Wyślij mi fragment tego nagrania na OkupZaMorawieckiego@proton.me.
Jeżeli okaże się ono autentyczne, skontaktujemy się i przekażę Ci 1 milion złotych.

– Po otrzymaniu tego nagrania oczywiście je opublikuję oraz przekażę policji. Jeżeli masz to nagranie to lepiej się pospiesz, ponieważ oferta obowiązuje do momentu, kiedy Mateusz Morawiecki będzie premierem.
Mam nadzieję, że skończy się to jak najszybciej. Dlatego jeśli dysponujesz tym nagraniem i chcesz zarobić milion złotych ta oferta może się już nigdy więcej nie powtórzyć.
Wyślij go do mnie na maila i sprawmy razem, żebym nikt więcej nie mógł szantażować premiera rządu polskiego. Ten milion złotych czeka na ciebie.