Mentzen ujawnia prawdziwy program Konfederacji! - Konfederacja

Mentzen ujawnia prawdziwy program Konfederacji!

Sławomir Mentzen, współprzewodniczący Konfederacji, w 50-minutowym nagraniu postanowił opowiedzieć o prawdziwym programie Konfederacji.

– Zdecydowałem się na ujawnienie prawdziwego programu Konfederacji. Na powiedzenie o tym co tak naprawdę chcemy zmienić w Polsce, co chcemy wprowadzić, jakie projekty ustaw chcemy zaproponować. Jak wyobrażamy sobie Polskę pod rządami Konfederacji.
Mówią, że muszę ujawnić ten program, chociaż on nigdzie nie był schowany. Cały czas wisiał na stronie internetowej Konfederacji. Cały czas można go było sobie przeczytać w wersji papierowej. Nazywa się to dzieło Konstytucja Wolności. Już od czerwca wisi w Internecie! (…) Mówiliśmy o nim podczas Wielkiej Konwencji Programowej Konfederacji w czerwcu. Ale jak widać nie dotarło!

– Okazuje się, że mówienie o swoim programie, publikowanie swojego programu to za mało, żeby różnego rodzaju oszuści, kłamcy, trolle internetowe, hejterzy, dziennikarze, politycy i inni zawodowi oszuści to dostrzegli i żeby mogli powiedzieć prawdę na temat naszego programu.

– Rozumiem, że były tu pewne bariery wejścia dla niektórych polityków i dziennikarzy, ponieważ to dzieło ma ponad 100 stron. I wiadomo, że to nie jest takie proste przeczytać 100 stron. (…)

– Opowiem Wam czego my tak naprawdę chcemy, żebyście sobie mogli porównać nasz program, nasze obietnice, nasze plany z tym co kłamią na ten temat wszyscy inni ludzie. Porównajcie sobie to co ja Wam teraz powiem i o czym mówiliśmy od dosyć dawna z tym co oni na ten temat mówią. Żebyście zobaczyli kto tu kłamie, a kto tutaj jest wiarygodny. Kto odnosi się do naszego programu, a kto jedynie odnosi się do swoich wyobrażeń, do swoich wizualizacji tak zakłamanych, że głowa mała.

Nagranie Sławomira Mentzena, omawiające program Konfederacji, do obejrzenia na kanale YouTube Sławomira Mentzena.
A sam program dostępny jest na stronie Konfederacji: Program wyborczy 2023 • Konstytucja Wolności.