Krystian Kamiński obnażył hipokryzję posłów uśmiechniętej koalicji - Konfederacja

Krystian Kamiński obnażył hipokryzję posłów uśmiechniętej koalicji

Krystian Kamiński w Polsat News. Krystian Kamiński startuje do PE z 1. miejsca na warszawskiej liście Konfederacji.

– Pani Redaktor, strefa buforowa będzie robiona na podstawie ustawy z 2021 roku. A ja mam tutaj glosowanie, 2021 rok. Platforma Obywatelska – przeciw. Lewica – przeciw. Polska 2050 przeciw. Zobaczymy jak posłowie głosowali [posłowie obecni w studio – przyp. red.]. Posiedzenie 42, głosowanie 37: poseł Zembaczyński [KO] – przeciw, poseł Zalewski [Trzecia Droga]- przeciw. A dzisiaj będą panowie tłumaczyć dlaczego ta sama ustawa ma wejść i będzie dobra.

To jest po prostu zwykła hipokryzja. Wtedy psy na ustawie wieszali, a dzisiaj wiedzą, żeby była potrzebna. Konfederacja głosowała ZA. Ja sam głosowałem ZA.