Rząd Tuska szuka ciepłych miejsc noclegowych dla migrantów, którzy atakują polskich żołnierzy! - Konfederacja

Krystian Kamiński na serwisie X.
Krystian Kamiński kandyduje do Parlamentu Europejskiego z 1. miejsca na warszawskiej liście Konfederacji.

Telewizja Republika ujawniła skandaliczny dokument Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku!

Rząd Donalda Tuska szuka ciepłych miejsc noclegowych dla migrantów, którzy atakują polskich żołnierzy!

W tym czasie morale w wojsku spada. Nasi żołnierze są narażeni na brutalne ataki ze strony migrantów. Ryzykują życie, a jednocześnie są karani za obronę polskich granic!

Jak to możliwe, że ci, którzy powinni być chronieni i nagradzani, są traktowani jak przestępcy?

Rząd zamiast wspierać naszych obrońców, skupia się na szukaniu noclegów dla tych, którzy zagrażają naszej suwerenności. To absolutne kuriozum i zdrada!