Konfederacja na proteście rolników w Warszawie. Solidarni z rolnikami! - Konfederacja

Konfederacja na proteście rolników w Warszawie. Solidarni z rolnikami!

Politycy i działacze Konfederacji od zawsze wspierają rolników. Wspierają również rolnicze protesty, sami biorą w nich udział, podejmują również interwencje poselskie.

Zresztą ta aktywność działaczy i posłów Konfederacji nie została niezauważona przez samych rolników.

Dlatego dzisiaj Konfederacji nie mogło zabraknąć również na proteście rolników w Warszawie.

Rafał Mekler, który do stycznia sam stał na granicy polsko-ukraińskiej w proteście przewoźników, bierze również udział w obecnych protestach organizowanych przez rolników.

Na proteście obecny był również kandydat Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Warszawy Przemysław Wipler.

Poseł Witold Tumanowicz.

Marta Czech nie przypadkiem siedzi za kierownicą traktora…

Poseł Włodzimierz Skalik

Aleksander Kowaliński

W Sejmie delegację protestujących rolników przywitał wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak.

Poseł Grzegorz Braun, który bardzo aktywnie wspierał zarówno protestujących przewoźników jak i teraz rolników, w krótkim reportażu z dzisiejszego protestu opublikowanym na kanale Konfederacji na YouTube.

Na marszu rolników pojawili się również narodowcy z prezesem Młodzieży Wszechpolskiej Marcinem Kowalskim na czele.