Tłumy w Poznaniu na Bosak i Mentzen NA ŻYWO! Dzisiaj Szczecin - Konfederacja

Tłumy w Poznaniu na Bosak i Mentzen NA ŻYWO! Dzisiaj Szczecin

Nie udała się polityczna hucpa z blokadą spotkania Bosak i Mentzen NA ŻYWO jakiej próbowano dokonać w Poznaniu. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się na parkingu przed stadionem Lecha, ale na dzień przed spotkaniem zarządzający stadionem wypowiedzieli umowę. Widać było po zachowaniu przedstawicieli spółki zarządzającej stadionem, że mamy do czynienia z wyraźnym naciskiem politycznym. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Ale jednak! Spotkanie się odbyło! Nie chcieli wydarzenia pod stadionem to dostali je… w samym centrum miasta! Były race, pierdyliardy i mega atmosfera. To było SHOW, tak się robi wiece! Mimo nagłej zmiany miejsca, frekwencja była niesamowita i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Na wiecu pojawił się Ryszard Petru, który, po tym jak zaorał swoje polityczne ugrupowanie jednym lotem z dziewczyną na Maderę, od jakiegoś czasu stara się wrócić do polityki. I robi to na plecach… Sławomira Mentzena. W Poznaniu od organizatorów wiecu dostał nawet mikrofon, ale raczej nie udało mu się skraść tego show 😉

Spotkanie w Poznaniu było naprawdę niezwykłe. Trwało kilka godzin. A sympatycy Konfederacji mieli okazję nie tylko zobaczyć liderów Konfederacji na scenie i posłuchać ich przemówień, ale także mogli się z nimi bezpośrednio spotkać i porozmawiać.

A już dzisiaj, w sobotę, koncert w Szczecinie.
Szczecin – Event Arena  – Sobota, godz. 19.00
https://www.facebook.com/events/1302310440722503/

Skomentuj