Tak wyglądała końcówka naszej kampanii! Oj, działo się! - Konfederacja

Tak wyglądała końcówka naszej kampanii! Oj, działo się!

Końcówka kampanii, ostatni tydzień i nawet ostatnie godziny tej kampanii wyborczej były bardzo gorące. Szczególnie gorące dla Konfederacji.

Media TVP i TVN nam nie odpuszczały. I jedne i drugie posługiwały się manipulacją lub robieniem zwykłych paszkwili. Telewizja TVN przeszła samą siebie tworząc paszkwil, który puścili tuż przed rozmową z zaproszonym do studia Sławomirem Mentzenem. A jednak, współprzewodniczący Konfederacji poradził sobie świetnie z non stop przerywającym mu oficerem politycznym Kraśko.

Ostatnie dni to również debaty w których brali udział nasi kandydaci. Zawsze merytoryczni, skupieni, zawsze dobrze przygotowani. To warto odnotować, bo kandydaci innych ugrupowań często prezentowali jedynie partyjne hasła i stertę wyborczych obietnic, które obiecują zrealizować jak tylko będą u władzy i będą mogli sięgnąć głęboko do naszych kieszeni.

Nie zabrakło setek większych i mniejszych spotkań z naszymi kandydatami. Zarówno tych organizowanych w sposób kameralny, jak i takich z mocnym przytupem, rozmachem. Ruszył nasz TIR Wolności, który w swojej symbolice nawiązywał do kanadyjskiego Konwoju Wolności.

Piątka z Mentzenem i TIR Wolności to właśnie te największe wydarzenia, które zakończyły się Wielkim Finałem Kampanii Konfederacji na Rynku Głównym w Krakowie. Tam właśnie na koniec kampanii przyleciał w helikopterze Sławomir Mentzen i a Krzysztof Bosak dojechał TIR-em Wolności.

Na krakowskim Rynku Głównym setki sympatyków Konfederacji mogło już ostatni raz w tej kampanii posłuchać na żywo wystąpień naszych liderów Krzysztofa Bosaka, Sławomira Mentzena i Grzegorza Brauna. A także Annę Bryłkę oraz Konrada Berkowicza i Przemysława Wiplera. A także innych kandydatów z list Konfederacji. Transmisja z tego wydarzenia oczywiście nie mogło zabraknąć w Internecie.

Jak duża była aktywność naszych polityków, działaczy, sympatyków najlepiej można zobaczyć w mediach społecznościowych. Szczególnie w serwisie X, na koncie Konfederacji. Oj, działo się, działo!

Ale najważniejsze nie jest to jak wypadła kampania. Najważniejsza jest mobilizacja w dniu wyborów! I ważne jest przekonać jeszcze tych, którzy nie wiedzą na kogo głosować, albo nie chce im się głosować. A można to zrobić chociażby pokazując jaka jest naprawdę Konfederacja. Dlatego pokażcie im naszą aktywność, nasze postulaty, naszych kandydatów. Wszystko to można znaleźć w mediach społecznościowych. Poniżej linki do tych najbardziej popularnych kont na których znajdziecie najwięcej takich materiałów, którymi warto przekonać bliskich i znajomych.

Konfederacja: Twitter, Facebook, YouTube, Tik Tok
Mentzen: Twitter, Facebook, YouTube, Tik Tok
Bosak: Twitter, Facebook, YouTube, Tik Tok

Nie zostawiaj swojej przyszłości w rękach Tuska i Kaczyńskiego! Idź na wybory i głosuj na Konfederację!