Robert Grzechnik kandydatem na prezydenta Wrocławia - Konfederacja

Robert Grzechnik kandydatem na prezydenta Wrocławia

Robert Grzechnik kandydatem Konfederacji, PJJ i Bezpartyjnych na urząd prezydenta Wrocławia!

Dzisiaj we Wrocławiu podczas konferencji prasowej Konfederacja, PJJ i Bezpartyjni ogłosili wspólnie swojego kandydata na urząd prezydenta Wrocławia. Kandydatem komitetu jest obecny radny Wrocławia Robert Grzechnik.

Robert Grzechnik zasiada w radzie Wrocławia od ponad 5 lat. Jest inżynierem i przedsiębiorcą, dzięki czemu stał się ambasadorem przedsiębiorczości w swoim mieście. Jako radny indywidualnie składał poprawki do budżetu miasta i zdecydowanie sprzeciwiał się nieustannemu zadłużaniu Wrocławia.

Był organizatorem wrocławskich protestów w obronie kierowców. Dał się poznać jako jeden z najaktywniejszych radnych miasta – w czasie pełnienia swojej funkcji zabrał głos na sesjach rady ponad 100 razy. Grzechnik jest także przeciwnikiem biurokracji i rozrostu administracji publicznej. Jako jedyny głosował przeciwko podwyżkom dla prezydenta i radnych Wrocławia

W 2023 roku Robert Grzechnik był kandydatem Konfederacji w wyborach do Sejmu RP. Należy od lat do Nowej Nadziei, partii Sławomira Mentzena, w której pełni rolę szefa struktur na Dolnym Śląsku.

Biuro Prasowe Konfederacji