„Debata” w stylu TOK FM, czyli bez kandydata Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców - Konfederacja

Przewodniczący Klubu Poselskiego Konfederacji Stanisław Tyszka na serwisie X:
Radio TOKFM robi dziś we Wrocławiu debatę prezydencką i nie zaprosiło na nią Roberta Grzechnika, najlepszego radnego miejskiego mijającej kadencji i człowieka najlepiej merytorycznie przygotowanego do sprawowania tego urzędu. Takie to wolne media.

Do tego wpisu przewodniczącego Klubu Konfederacji Paweł Przystawa, kandydat do Rady Miasta Wrocławia, dodał swój komentarz:
To jest skandal! Debata prezydencka bez Roberta Grzechnika! Obecnym kandydatom w studiu to nie przeszkadza, co więcej wykorzystują nasz program w wypowiedziach.

Robert Grzechnik jak do tej pory wziął udział tylko w jednej debacie, zorganizowanej przez Radio Wrocław, na którą zaproszenie dostali wszyscy kandydaci na prezydenta Wrocławia.