Rdzenni Europejczycy za kilka lat nie będą większością w Europie! - Konfederacja

Rdzenni Europejczycy za kilka lat nie będą większością w Europie!

Tomasz Płaczek – kandyduje do Parlamentu Europejskiego z 4. miejsca na liście Konfederacji w okręgu dolnośląskim i opolskim.

Europa zmienia się na naszych oczach. Wystarczy spojrzeć na Amsterdam, który obecnie w 56% zamieszkują imigranci z Afryki i Azji. Londyn składa się z 54% imigrantów, a Bruksela przekroczyła wskaźnik 70%! Prawie co czwarty mieszkaniec Niemiec ma pochodzenie migracyjne. Chrześcijaństwo i europejskie wartości zostają jednocześnie, krok po kroku, skutecznie „wypychane” przez islam i muzułmanów.

• Nie da się przejść obojętnie wobec odważnych słów Pani Evy Vlaardingerbroek, które powinny obudzić uśpionych europejskich liderów. Nie ma co bać się prawdy – w Europie Zachodniej zaczyna być coraz mniej rdzennych Europejczyków, a duże miasta europejskie zaczynają zmieniać swój „demograficzny i religijny krajobraz”! Europejscy politycy udają, że nie widzą zmian lub zwyczajnie… boją się publicznie (w kwestii migrantów przybywających do Europy) odezwać. Podobno oficjalnie nie wypada…

• Ale stawmy czoła faktom – rdzenna ludność Europy już za parę lat PRZESTANIE BYĆ większością na swoim kontynencie. Czeka nas rewolucja religijna i społeczna. Zostajemy, jako kontynent, przejęci bez jednego pocisku. Pytanie – czy tego naprawdę chcemy, żyjąc… w Polsce? Bo podobno nigdy nie jest za późno, a jako politycy (i Polacy) jesteśmy „coś” winni Ojczyźnie i naszym dzieciom. PS. Startując do Parlamentu Europejskiego w woj. opolskim i dolnośląskim, jako poseł Konfederacji, mówię głośne: „NIE” groźnej polityce migracyjnej Brukseli!