Nasza wiarygodność wśród rolników uwiera PiS i Suwerenną Polskę - Konfederacja

Nasza wiarygodność wśród rolników uwiera PiS i Suwerenną Polskę

Konfederacja wśród rolników jest wiarygodna, nie dlatego, że teraz stanęła po ich stronie w trakcie protestów rolniczych, ale dlatego, że stoi po ich stronie od zawsze. Zarówno za rządów PiS i Suwerennej Polski, jak i teraz za rządów Koalicji Obywatelskiej, PSL, Polski 2050 i Lewicy.

To uwiera bardzo mocno polityków PiS i Suwerennej Polski, którzy nie mogąc znaleźć uznania wśród protestujących rolników próbują się odgryzać w mediach społecznościowych. W taki stan poddenerwowania popadł poseł SuwPolu Janusz Kowalski, który postanowił na X odreagować swoją polityczną frustrację, dostał więc odpowiedź strony działacza Konfederacji Tomasza Buczka.

Tomasz Buczek na serwisie X:
Posła Janusza Kowalskiego ewidentnie boli, że wśród rolników odbiór działań Konfederacji i jej posłów i działaczy jest bardzo dobry. Nasza wiarygodność spowodowana naszymi działaniami za rządów PiS i dziś za rządów PO PSL i 3D bardzo uwiera PiS i Suwerenną Polskę. Ojej.