Mentzen z Forum Ekonomicznego w Karpaczu: Musiałem wyjść na piwo! - Konfederacja

Mentzen z Forum Ekonomicznego w Karpaczu: Musiałem wyjść na piwo!

6 września
– Jestem właśnie na Forum Ekonomicznym w Karpaczu gdzie politycy, zarządy spółek Skarbu Państwa oraz wielkie międzynarodowe korporacje decydują jak będzie wyglądało Wasze życie w przyszłości. A wiecie kogo tu nie ma? Polskiego małego i średniego biznesu! Bo polski rząd w ogóle nie interesuje się zdaniem polskich przedsiębiorców.

@slawomirmentzen Znów chcą decydować za nas! #mentzen #slawomirmentzen #karpacz #forumekonomiczne ♬ dźwięk oryginalny – Sławomir Mentzen

Uczestniczyłem w panelu podczas którego poseł PO krytykował 800+, za którym głosował, a posłanka PiS domagała się uproszczenia podatków. To jest cyrk, dom wariatów. Trzeba odsunąć tych hipokrytów od władzy!

Wyszedłem na piwo, bo na trzeźwo to się tego w ogóle nie da wytrzymać!
Byłem na panelu gdzie poseł Platformy cały czas hejtował pisowskie rozdawnictwo 800+, pomimo, że sam głosował za 800+, a Donald Tusk nawet chciał, żeby 800+ było już od czerwca, a nie dopiero od stycznia.
Była posłanka z PiS-u, która jedyne co miała do powiedzenia o przyszłym budżecie to to, że na zdrowie musi być piniądz, bo wszyscy chorujemy i chcemy się leczyć.
Był doradca podatkowy, który mówił, że absolutnie nie da się uprościć podatków.
Co ja takiego złego zrobiłem, że musiałem na nich zmarnować godzinę?!

@slawomirmentzen Co ja takiego zrobiłem?! #mentzen #slawomirmentzen #karpacz #forumekonomiczne #podatki ♬ dźwięk oryginalny – Sławomir Mentzen

7 września
Czuję się tu wybitnie nieswojo. Dookoła sami politycy, nudziarze. Nie mam o czym z nimi rozmawiać. Aż tu nagle! Znalazłem pawilon Tik Toka! Wreszcie jestem na swoim miejscu!

@slawomirmentzen Wreszcie jestem we właściwym miejscu #mentzen #slawomirmentzen #karpacz #forumekonomiczne #tiktok #nuda ♬ dźwięk oryginalny – Sławomir Mentzen

Skomentuj