Mentzen grilluje to prawdziwy HIT na YouTube - Konfederacja

Mentzen grilluje to prawdziwy HIT na YouTube

Pierwszy w nowym roku odcinek z serii Mentzen grilluje, pod tytułem “Zrzutka na Ferrari” po kilkunastu godzinach od premiery ma już ponad 300 tys. wyświetleń na kanale YouTube.

Od początku serii Mentzen grilluje notuje rekordowe liczby wyświetleń. Już pierwszy odcinek z tej serii miał prawie milion wyświetleń. Poprzedni, czyli 6., równo milion, a rekordowy odcinek pt. Gaśnica 1,4 miliona. Niewątpliwie format programu, poświęconego polityce, przypadł więc widzom YouTube do gustu.

W najnowszym odcinku Sławomir Mentzen kolejny raz mówi o tym co się dzieje wokół mediów publicznych, o wojnie o TVP i o tym czy dojdzie ostatecznie do jej likwidacji. Podejmuje również temat kolejnych kompromitacji ze strony polityków nowej koalicji rządowej i przy tej okazji wyjaśnia również zagadkowy tytuł odcinka, czyli “Zrzutka na Ferrari”. Zajmuje się również tematem ruskiej rakiety, która wleciała na nasze terytorium oraz jedną z obietnic Platformy Obywatelskiej o tym, że odpartyjnią spółki skarbu państwa. Oczywiście obietnicą której Platformie już udało się nie dotrzymać.

Na koniec odcinka Sławomir Mentzen zapowiedział, że nowe odcinki programu Mentzen grilluje będą miały swoje premiery nie w czwartki, ale w poniedziałki, co ma związek z tym, że zmieniły się dni tygodnia podczas których będą odbywały się posiedzenia Sejmu.