Ludzie tracą pracę, boją się o swoją przyszłość, a Lewica się bawi - Konfederacja

Ludzie tracą pracę, boją się o swoją przyszłość, a Lewica się bawi

Klaudia Domagała, która startuje z 10. miejsca na łódzkiej liście Konfederacji do Parlamentu Europejskiego, skomentowała tłit Katarzyny Kotuli z Lewicy

Jeden dzień w Łodzi.
X 400 osób do końca roku straci pracę z powodu zamknięcia zakładów produkcyjnych ABB pod Łodzią.

X Łódzki Wodny Rynek w nieprzejrzysty sposób przekazywany deweloperowi, dziesiątki lokalnych przedsiębiorców i sprzedawców boi się o przyszłość.

Niemalże w tym samym dniu “uśmiechnięta koalicja” PO i Lewicy tańczy w radosnym pochodzie, z wiceprezydentem, radnymi, posłami, ministrami na czele. Trasa którą wybrali wiedzie obok zawalonej niedawno z powodu zaniedbań Urzędu Miasta Łodzi kamienicy przy ul. Kilińskiego, obok działek w Nowym Centrum Łodzi z których uciekają inwestorzy sprzedając je komukolwiek – byleby tylko nie musieli w Łodzi nic budować, obok rozpoczętej budowy CPK, który to projekt rząd zwalcza jak tylko potrafi, a z okien patrzą na nich mieszkańcy, którzy nie mają toalet w miejskich lokalach.

Pracownicy? Łódzkie firmy? Najbiedniejsi? Emeryci? Lokatorzy? Mieszkania komunalne i socjalne? Kolej? Nie, środowiska lewicowe mają teraz ważniejsze zadania. I uśmiechaj się, znowu wygrali, jest tak jak chcą, jeszcze tylko trochę więcej “równości”*!

* nie dotyczy zrównania wieku emerytalnego, bo choć widoczna na wideo “minister równości” stwierdziła, że stan obecny dyskryminuje mężczyzn, to tu akurat zmiany, zaniechanie dyskryminacji i równość nie są planowane.