Klub PiS trudno przelicytować w pazerności - Konfederacja

Klub PiS trudno przelicytować w pazerności

Krzysztof Bosak na serwisie X wypunktował PiS, po tym jak zaczepił go poseł tego ugrupowania.

Poseł Michał Wójcik z PiS napisał na X: Pan marszałek K.Bosak wylewa krokodyle łzy, że rząd w taki sposób traktuje żołnierzy. Domaga się dymisji. Problem w tym, ze sam uwiarygadnia ten rząd. Za stołek, limuzynę i sekretarkę. Niestety.

Odpowiedź wicemarszałka Sejmu Krzysztofa Bosaka była natychmiastowa i bolesna:
Panie Pośle, zapewniam że w pazerności do przywilejów klub PiS trudno przelicytować. Widzieliśmy to wielokrotnie w wykonaniu Waszych reprezentantów na konwencie seniorów.

Proszę wyliczyć tutaj ilu macie płatnych członków prezydiów komisji i podkomisji, ile pieniędzy Kancelarii Sejmu idzie na zatrudniany przez Was personel w komisjach, ile służbowych aut macie, ile pomieszczeń w których hula wiatr, proszę wymienić zastęp nieznających języków posłów, których wstawiliście do delegacji międzynarodowych, odmawiając choć jednego dodatkowego miejsca dla Konfederacji i zasłaniając się wyliczeniami ile Wam się należy.

Proszę następnie to porównać z tym co przysługuje Konfederacji, w tym mi. A następnie proszę pozwolić wyciągnąć wnioski czytelnikom.
Dziękuję i pozdrawiam!