Gorący dzień rolniczych protestów. Konfederacja solidarna z rolnikami! - Konfederacja

Gorący dzień rolniczych protestów. Konfederacja solidarna z rolnikami!

Dzisiaj kolejny, bardzo gorący dzień rolniczych protestów rolników. Ale dzisiaj gorąco jest szczególnie w Warszawie do której ruszyło tysiące rolników z całego kraju.

Na tę okoliczność pod Sejm wróciły barierki, które miały już więcej nie dzielić Polaków.

W sprawach rolniczych żądań Polacy nie są podzieleni. Większość wspiera rolnicze protesty i słuszne postulaty ograniczenia wwozu towarów rolno-spożywczych z Ukrainy, a także skończenia z szaleńczą polityką tzw. Zielonego Ładu.

Konfederacja od zawsze jest z rolnikami. Dzisiaj w Sejmie odbyła się konferencja prasowa z udziałem posłów Grzegorza Brauna i Krzysztofa Mulawy. Obaj posłowie sami aktywnie wspierają protesty rolników. Tak jak wcześniej wspierali protesty przewoźników. Sami podejmują również interwencje poselskie w sprawach protestów, kiedy prawa protestujących są naruszane. Dlatego dzisiaj Konfederacja również jest z rolnikami!