Dziękuję Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za spotkanie - Konfederacja

Dziękuję Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za spotkanie

Dzisiaj Sławomir Mentzen spotkał się w Pałacu Prezydenckim z prezydentem Andrzejem Dudą.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy dra Sławomira Mentzena, który o takie spotkanie poprosił, a prezydent wystosował odpowiednie zaproszenie. Temat, z jakim Sławomir Mentzen udał się do Pałacu Prezydenckiego dotyczył głównie bezpieczeństwa naszego państwa, spraw obronności.

Po spotkaniu w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem kandydata Konfederacji na Prezydenta, który odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Po spotkaniu Sławomir Mentzen zamieścił w mediach społecznościowych krótkie podziękowanie Prezydentowi: Dziękuję Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za spotkanie, wymianę opinii na temat bezpieczeństwa Polski oraz dobre rady na resztę kampanii!

▶️ Wspieraj Sławomira Mentzena.
Trasa Mentzen2025. Informacje o spotkaniachFb/SławomirMentzen i Menzten2025.pl.

Najbliższe spotkania ze Sławomirem Mentzenem:
ŚRODA, 19 marca
WĘGRÓW – godz. 15.00 – Rynek Mariacki
GRAJEWO – godz. 18.00 – Park Grajewo
PISZ – godz. 20.00 – Rynek

CZWARTEK, 20 marca
SEJNY – godz. 15.00 – Plac przy PKS
SOKÓŁKA – godz. 17.30 – Pomnik Józefa Piłsudskiego
MOŃKI – godz. 19.30 – aleja Niepodległości 2a

PIĄTEK, 21 marca
SIEMIATYCZE – godz. 15.00 – Plac Jana Pawła II
HAJNÓWKA – godz. 17.00 – Amfiteatr
BIAŁYSTOK – godz. 19.00 – Rynek Tadeusza Kościuszki

SOBOTA, 22 marca
ŁOSICE – godz. 12.00 – Rynek
RYKI – godz. 14.00 – Rynek Stary
OPOLE LUBELSKIE – godz. 16.00 – Plac Jana Pawła II
LUBLIN – godz. 19.00 – Plac Litewski

Skomentuj

Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.