„Zobaczyłem nienawidzącego Polaków i gardzącego Polakami rasistę” - Konfederacja

„Zobaczyłem nienawidzącego Polaków i gardzącego Polakami rasistę”

Poseł Konfederacji Przemysław Wipler, kandydat na prezydenta Warszawy, w rozmowie w Radio Wnet skomentował postawę ambasadora Izraela, którą ten zaprezentował podczas wywiadu na Kanale Zero.

– Oglądając ten wywiad zobaczyłem nienawidzącego Polaków i gardzącego Polakami rasistę, który pytany czy widzi w Polakach coś dobrego to mówi no tak, niektórzy wybitni Polacy byli żydowskiego pochodzenia. To jest tak szokująca rasistowska postawa, że powiedzieć ręce opadają, to nic nie powiedzieć – komentował wzburzony Wipler.

Kraj, który dopuszcza się zbrodni wojennych, który morduje wolontariuszy organizacji charytatywnych starających się pomagać przy katastrofie humanitarnej, która została wywołana przez sposób rozwiązywania konfliktu przez ten kraj. Kraj, którego funkcjonariusze, żołnierze zamordowali Polaka nie kaja się, nie przeprasza, nie mówi, że sprawę wyjaśni, wytłumaczy tylko idzie w zaparte – wypadek, przypadek, nie wiadomo na czym polegający – to jest równie aroganckie i bezczelne jak tłumaczenie Rosjan po katastrofie smoleńskiej.

Cała rozmowa z Przemysławem Wiplerem w Radio Wnet.