Uwagi do MEN dotyczące edukacji można zgłaszać przez formularz którego... nie ma - Konfederacja

Uwagi do MEN dotyczące edukacji można zgłaszać przez formularz którego… nie ma

Poseł Grzegorz Płaczek na serwisie X:
To nie są żarty! ŻYJEMY W CHORYM KRAJU!

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło publiczne konsultacje w kwestii planowanych zmian dot. podstawy programowej w szkołach. Walka idzie o młodych Polaków i nasze dzieci. Dziś (poniedziałek) mija termin zgłaszania uwag (poprzez specjalny formularz www) w kwestii tego, czego mają się uczyć uczniowie polskich szkół. Uwagi podobno mogą zgłaszać dyrektorzy, nauczyciele, rodzice, etc. Podobno, bowiem problem polega jednak na tym, że formularz… ZNIKNĄŁ ze strony www i OSOBY NIE MOGĄ zgłaszać/wysyłać swoich uwag. Chociaż ponoć… konsultacje oficjalnie trwają nadal. PRZECIEŻ TO JEST CHORE!

• Na czym zatem dokładnie mają polegać te konsultacje? Jak się Państwo będziecie tłumaczyć w ministerstwie? Serwer padł? Ktoś odłączył komputer? Jakiś obcy agent usunął plik? Przecież to są kpiny z Polaków!

• Szanowna Pani minister Barbaro Nowacka – jak zatem Polacy mogą wyrazić swoją dezaprobatę i wskazać, jak bardzo planowane zmiany są groźne i dewastują patriotyczne postawy młodych Polaków?

Pytam, jako poseł Konfederacji, bowiem nie wszyscy godzą się, aby… na lekcjach biologii z doświadczeń dot. procesu fotosyntezy zniknął dwutlenek węgla (przyznam, że mocne!), a zamiast o antysemickich postawach Niemców przed II wojną światową (czy bohaterskich postawach polskich patriotów), młodzież uczyła się o wartościach LGBT! Ja wiem, że Państwo walczycie o „swoje wartości”, ale to zakrawa na patologię!

• Panie premierze Donaldzie Tusk – dlaczego Pan na to pozwala? Przecież to wszystko śmierdzi na kilometr i odbije się rykoszetem na naszych dzieciach i wnukach!