Akcja Prezydent Wielkiego Formatu nabiera tempa. W coraz większej liczbie miast pojawiają się wielkie banery wyborcze z wizerunkiem Sławomira Mentzena.
Dołącz do akcji i pomóż ufundować billboard Sławomira Mentzena w Twoim mieście!
Wejdź na stronę, znajdź swoje miasto i dorzuć swoją cegiełkę:
https://wspieram.mentzen2025.pl/wielki-format
Entuzjazm! To jest słowo, które najlepiej oddaje atmosferę jaka towarzyszy kampanii Sławomira Mentzena. Widać to na spotkaniach, widać to po tym ilu wolontariuszy już zgłosiło się do pomocy w tej kampanii – a są to już dziesiątki tysięcy osób – i widać to również coraz bardziej po tym ile banerów wyborczych Sławomira Mentzena jest wywieszanych w całym kraju.
Prezydent Wielkiego Formatu w Tarnowie! 🇵🇱
— Kacper Głód (@KacperGlodPL) April 9, 2025
W naszym pięknym Tarnowie pojawił się wielki billboard @SlawomirMentzen o powierzchni prawie 60 metrów kwadratowych! Jest moc, realnie walczymy o drugą turę 🔥@KONFEDERACJA_ @Nowa_Nadzieja_ pic.twitter.com/AdO9zF1D7T
Do tych banerów, standardowych, wywieszanych najczęściej na płotach prywatnych posesji, doszły ostatnio wielkie banery, których wywieszenie wiąże się już z większymi kosztami. Bo to nie tylko koszt samego baneru, ale również wynajęcia miejsca w którym baner zawiśnie, a także ekipy, która go zainstaluje.
I stąd pomysł na akcję Prezydent Wielkiego Formatu, której celem jest to, aby takie wielkie banery zawisły w jak największej liczbie polskich miast.
Katowice! 🔥
— Sławomir Mentzen (@SlawomirMentzen) April 9, 2025
Dziękuję! pic.twitter.com/LnYacHXeOU
Zachęcamy do wsparcia tej akcji, a 18 maja do głosowania na Sławomira Mentzena, jedynego kandydata, który będzie prezydentem wielkiego formatu.
🇵🇱@PaulaPoreda: Rozmiar ma znaczenie! 😁🔥
— Konfederacja (@KONFEDERACJA_) April 7, 2025
Przed Państwem najdłuuuuuuuuuuższy baner Sławomira Mentzena w województwie łódzkim, który wisi obecnie w Konstantynowie Łódzkim. 💪🏻
Ekipa łódzkiej drużyny Mentzena załatwiła miejsce oraz baner mierzący bagatela 30 metrów. 😱… pic.twitter.com/EEwfBzfIoW
Komentarze (4)