Powinien podać się Pan do dymisji i... spalić ze wstydu! - Konfederacja

Powinien podać się Pan do dymisji i… spalić ze wstydu!

Grzegorz Płaczek na serwisie X.

Panie Andrzeju Szeptycki, – na litość boską!!! Co Pan mówi??? Przecież jest Pan… profesorem i jednocześnie ministrem w POLSKIM rządzie!!!

Jak Pan mógł powiedzieć publicznie, iż zachodnie państwa europejskie zdobyły na Olimpiadzie w Paryżu więcej medali niż Polska, bowiem… “potrafią czerpać korzyści z napływu imigrantów spoza Europy”??? Przecież Pan powinien ustąpić ze swojego stanowiska i… spalić się ze wstydu!

Oczywiście innym uczciwym i propolskim rozwiązaniem byłoby natychmiastowe zdymisjonowanie Pana przez Pana premiera Donalda Tuska, ale… widać niektórym europejskim premierom proimigracyjna polityka nie przeszkadza. No i… co by powiedziała Pani Ursula von der Leyen??? Oj, zabolałoby.

Szczerze? Wolę mieć ZERO paryskich MEDALI, niż musieć przyjmować oddalonych kulturowo imigrantów, snujących się po polskich ulicach. I nie jest to mowa nienawiści – a raczej troska o Polskę.