Poseł Roman Fritz rozjechał w pięknym stylu projekt ustawy „o języku regionalnym” - Konfederacja

To trzeba koniecznie posłuchać i obejrzeć! Poseł Roman Fritz w imieniu Klubu Poselskiego Konfederacji zabrał głos w sprawie “Pierwszego czytania poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym oraz niektórych innych ustaw”.

Rozjechał nie tylko merytorycznie projekt ustawy, ale zrobił to również w niezwykłym stylu! A mina europosła Łukasza Kohuta (pod koniec tego nagrania), który słuchał tego przemówienia stojąc na galerii sejmowej, mówi wszystko jakiej wagi był cios wymierzony przez posła Romana Fritza.